Zakłady bukmacherskie są dobrą możliwością na wygranie pieniędzy. Dla większości osób zakłady sportowe to tylko sposób na relaks, jedna z form rozrywki, ale zakłady sportowe mogą być także skutecznym sposobem inwestowania i osiągania zysków.

Profesjonalne typy bukmacherskie i bonusy bukmacherskie mogą istotnie zwiększyć Twoje szanse na wygraną i sprawić, że Twój zysk znacznie wzrośnie. 

Wybierz odpowiedni serwis z typami bukmacherskimi  

W internecie istnieje wiele stron oferujących profesjonalne typy bukmacherskie. Znajdziesz tam nie tylko wskazówki dotyczące bukmacherów ze szczegółowymi analizami najpopularniejszych dyscyplin sportowych, lig i turniejów z całego świata, ale także wnikliwe i zyskowne wskazówki dotyczące bardziej niszowych lig i turniejów.

Szczegółowe i rzetelne analizy ułatwią Ci prawidłowe obstawianie zakładów i pozwolą na osiąganie wysokich wygranych.  W internecie istnieje ogromna liczba prognoz sportowych, których autorami są zarówno eksperci jak i zwykli gracze.

Ze względu ryzyko natrafienia na fałszywe przesłanki, należy zawsze dokładnie sprawdzić wiarygodność i kompetencje typera, zwłaszcza jeśli zdecydujesz się zapłacić za prognozy. Zatem zanim zdecydujesz się skorzystać z usług konkretnego typera upewnij się, że ma wiarygodną historię typów, które przyniosły stabilny i długoterminowy zysk.

Lepiej wybierać profesjonalne typy bukmacherskie, gdyż mają większe prawdopodobieństwo sprawdzenia się.  

Wybierz najlepszego bukmachera 

Wybór bukmachera nie jest najłatwiejszą rzeczą, ponieważ oferta w internecie jest bogata, a sam wybór zależy od wielu różnych czynników. Dla różnych graczy określenie „najlepszy bukmacher” może oznaczać coś zupełnie innego.

Warto wziąć pod uwagę podstawowe aspekty takie jak legalność, wiarygodność, całodobowe wsparcie oraz wypłacalność.

Przy wyborze pomocne są także opinie innych użytkowników na temat interesującego nas bukmachera.  Ważna jest także szerokość oferty obejmująca między innymi rodzaje zakładów, kursy, limity, warunki wypłat, czytelność regulaminu, profesjonalne typy bukmacherskie i bonusy bukmacherskie.

Dlatego warto zastanowić się jakie cechy są dla Ciebie istotne, abyś mógł wybrać najlepszego bukmachera, odpowiadającego Twoim potrzebom i wymaganiom. 

Bonusy bukmacherskie 

Bonusy bukmacherskie stanowią ważny czynnik przy decydowaniu o wyborze bukmachera. Bonus stanowi doskonały dodatek na start umożliwiający rozpoczęcie przygody z zakładami sportowymi.

Należy pamiętać, aby zapoznać się z regulaminem, aby wybrać takiego bukmachera u którego warunki uzyskania bonusu są przejrzyste i proste do spełnienia.  Należy zwrócić szczególną uwagę na minimalną kwotę jaką trzeba wpłacić, liczbę obrotów oraz czas na obrót. 

Bonusy bukmacherskie najczęściej są przyznawane w formie procentowej wartości od wpłaconego depozytu lub jako ustalona kwota. Warto zwrócić uwagę żeby bonus był przyznawany od razu, a czas obrotu jak najdłuższy. Ilość obrotów bonusem potrzebna do wypłaty wygranej jest zwykle określona przez regulamin.

Im mniej obrotów, tym korzystniej dla gracza. Ważnym parametrem jest także minimalny kurs, powyżej którego zakład będzie się liczył do bonusu. Zwykle zawiera się on w przedziale 1,6 – 1,8. Im wyższy kurs, tym większe ryzyko przegranej, dlatego lepiej zaczynać od bonusów z niskim kursem, zwłaszcza gdy nie mamy doświadczenia. 

Wielu bukmacherów przyznaje także bonusy lojalnościowe i okolicznościowe np. urodzinowe. Programy lojalnościowe są korzystne zarówno dla zaawansowanych graczy, jak i dla zwykłego gracza, który spełnia warunki programu.  

Pamiętaj, że typy bukmacherskie i bonusy bukmacherskie są tylko dodatkiem do dobrej oferty bukmacherskiej np. wysokich kursów, i nie należy ich traktować jako jedynego czynnika decydującego o wyborze danego serwisu bukmacherskiego.